Vse o PC-software-hardware..atd

Programy

Talisman Desktop

Náhled programu Talisman Desktop

Perfektní změna vzhledu WindowsTalisman vám dává možnost programy, část nebo celý desktop zobrazovat s nejrůznějším vzhledem. Software nahradí Explorer a umožní vám provádět zásadnější změny ve vzhledu vašeho operačního systému.

                            Stáhnout Talisman Desktop 3.0 Beta 2

Talisman vám dává možnost programy, část nebo celý desktop zobrazovat s nejrůznějším vzhledem. Software nahradí Explorer a umožní vám provádět zásadnější změny ve vzhledu vašeho operačního systému.

Můžete si vymyslet téměř cokoli a program to je schopný zrealizovat. S tímto programem se dají vymyslet opravdu zajímavé kousky, pár z nich je vidět na screenshotech. S Talismanem se prostě nikdy nebudete nudit ve stále stejném prostředí.

Celou řadu povedených témat a pluginů najdete na stránkách výrobce a když nenajdete, to co hledáte, tak si jednoduše vytvoříte svoje vlastní téma, přesně podle vašeho přání. Zkrátka operační systém MACu nebo prostředí z budoucnosti na vašem PC už není žádný problém. Program je navíc lokalizovaný do češtiny, což značně zjednodušuje práci s ním. Opravdu parádní software, který stojí za to vyzkoušet.
Žádné komentáře